Keramické obklady a dlažby s vynikajúcimi vlastnosťami

XXX

Laminam keramický obklad má síce veľký rozmer, ale zároveň vďaka jedinečnej štruktúre aj nízku váhu

Tento mimoriadne odolný veľkoformátový obklad ponúka široké spektrum využitia.

Je aplikovateľný napríklad v kuchyni, v kúpeľni, je vhodný na výrobu pracovných dosiek, vhodný na podlahy či ako obklad stien. Esteticky vyhotovené keramické dosky sú hygienické a extrémne odolné.

Kde v interiéri je možné aplikovať Laminam keramické obklady?

V kuchyni a kúpeľni
na podlahe i na stene
V hoteloch - wellness
V kancelárskych priestoroch
v obchodných priestoroch na dotvorenie vzhľadu a povrchov
V obytných miestnostiach
na obklad stien a krbov, ako krbovú izoláciu

100% prírodná keramika

Veľkoformátové obklady na rôzne účely v domácnostiach, hoteloch i v kancelárskych priestoroch. Použiteľné na obklad stien, dláždenie či výrobu nábytku. Vhodné na dotvorenie kuchynských priestorov a kúpeľní. Jednotný povrch, široká škála farieb a inovatívna technológia. Zvolíte si dokonale hladký povrch alebo preferujete obklad so štruktúrou kameňa či dreva? Nech sa rozhodnete pre akúkoľvek alternatívu, vždy na Vás bude čakať prirodzene jemný povrch, po ktorom bude chôdza pripomínať prechádzku prírodou.

7 výhod veľkoformátových obkladov Laminam

Široká paleta farieb

Vami vybrané farby môžete vďaka ich stálosti obdivovať roky. Jedinečná štruktúra Laminam keramických obkladov a dlažieb odoláva dlhodobému pôsobeniu slnečného žiarenia i vplyvu čistiacich prostriedkov. Ich povrch zostáva preto nepoškodený a farbostály.

Vysoká odolnosť

Keramické obklady a dlažby odolávajú extrémne vysokým i nízkym teplotám. Táto odolnosť je daná mimoriadne nízkou priemernou absorpciou vody, ktorá sa pohybuje na úrovni 0,01%. Odolnosť voči ohňu predurčuje Laminam na obklady krbov alebo kuchynských sporákov. V bohatej ponuke dizajnov si každý nájde ten, ktorý zodpovedá jeho predstavám.

Kombinovateľnosť

Široká ponuka povrchových úprav umožňuje veľkú variabilitu možných kombinácií. Nech je Vašou predstavou dokonale hladký povrch alebo štruktúra kameňa, dreva či mramoru, výsledok vždy splní Vaše očakávania. Styčné plochy dosiek sú prakticky neviditeľné, motívy obkladov sa tak môžu uplatniť v plnej kráse.

Minimálne škáry

Povrch veľkoformátových obkladov vytvára jednotný celok. Styčné škáry v rozmere 2mm sú takmer neviditeľné a nenarúšajú umelecký motív obkladov. Výsledok pokládky je preto dokonalý a poskytuje jedinečný estetický zážitok. Pri pohľade pôsobí plocha jednoliatym dojmom!

Rovnomernosť a stabilita

Vďaka jedinečnej štruktúre je povrch obkladov mimoriadne hladký. Homogénny materiál s malými pórmi sa vyznačuje nízkou absorpciou a odolnosťou voči nízkym i vysokým teplotám.

Odolnosť voči poškriabaniu

Špeciálny proces mletia a zhutnenia obkladov robí ich povrch odolným voči opotrebovaniu i poškrabaniu. Ak chcete krájať priamo na pracovnej doske alebo sa Vám zasekol kamienok do topánky, zvoľte toto riešenie. Trvácnosť Laminam obkladov ďaleko prevyšuje trvácnosť klasických keramických obkladov.

Antibakteriálny povrch

Ak sa Vaše deti rady hrajú na zemi a Vy sa obávate infekcií, tieto obklady sú určené práve Vám. Ak si zakladáte na mimoriadnej čistote v kúpeľni, tak ste našli to správne riešenie. Antibakteriálny povrch keramických dosiek zabraňuje rastu a rozmnožovaniu patogénov.

Očarujúci dizajn, rozmanité využitie

Prečo zvoliť keramické obklady Laminam? Pretože sú tým najvyspelejším výrobkom v oblasti keramických obkladov a to nielen vďaka svojim rozmerom. Poskytujú najväčšiu a najrozsiahlejšiu možnosť využitia. Ich príjemný, antibakteriálny povrch je stvorený na hranie detí, ale rovnako ideálny aj na prípravu večere.

Vďaka vysokej odolnosti voči extrémnym podmienkam a opotrebovaniu sú najlepšou voľbou pre nástenné obklady a dláždenie. Veľkosť keramických obkladov vyvažuje ich zredukovaná hrúbka (3,5 mm respektíve 5,6 mm).

Šírka a nízka hmotnosť keramických dosiek umožňuje jednoduchšiu manipuláciu (iba 7 kg/㎡). Pokládka je preto ľahká a rýchla, výsledok jednoliaty a prakticky bezškárový. Ak ste si vybrali vhodný keramický obklad alebo dlažbu , požiadajte o cenovú ponuku! Cenová ponuka je bezplatná a nezáväzná. Záverom: ak sa Vám páčia veľkoformátové obklady, ale nepoznáte majstra, ktorý by zvládol ich pokládku, sme Vám k dispozícii.

Naši spokojní zákazníci

Už ste našli obklad, ktorý zodpovedá Vašim predstavám?

Požiadajte o bezplatnú cenovú ponuku na mieru. Celý proces od plánovania až po pokládku máme pevne v rukách.

Vyplňte nezáväzný kontaktný formulár alebo kontaktujte našich kolegov