Interiér

Laminam je ideálny na skrášlenie interiérových prostredí, bez ohľadu na ich účel: obytné, verejné, komerčné, alebo prostredie v zdravotníckych zariadeniach. Je vhodný pre obklady aj dláždenie, či už pri nových inštaláciách, alebo pri oprave existujúcich (jednoduchou aplikáciou materiálu Laminam na existujúcu plochu).

Použitie veľkoformátových obkladov v interiéroch je novým trendom.

Chcete sa dozvedieť viac o obkladoch LAMINAM?

Exteriér

Laminam má širší rozsah výrazových prostriedkov vo svojich exteriérových aplikáciách. Vďaka svojim vynikajúcim fyzikálnym a mechanickým vlastnostiam produktu je tento ideálny pre exteriérové obklady a odvetrané fasády.

Veľkoformátové prevetrané fasády LAMINAM

Dizajn a nábytok

Vďaka svojim technickým vlastnostiam a jednoduchosti, s ktorou sa dajú spracovať, sú dosky Laminam dôležitým nástrojom na prispôsobenie interiérových prostredí a prvkov nábytkového zariadenia.

Keramické obklady LAMINAM na nábytok

Inovatívna činnosť vyžaduje vždy nové nápady a zaujímavých kreatívnych ľudí.

Ak pracujete v oblasti, ktorá nás spája, radi využívate moderné technológie, obľubujete eleganciu a štýl, či sa zaujímate o trvalo udržateľné riešenia, ste naším potenciálnym partnerom.

Pravidelne vyhľadávame nových partnerov, predajcov keramických obkladov, nové tváre z oblasti architektúry i dizajnu, kuchynské a krbové štúdiá, ale aj manuálne zručných obkladačov, kamenárov a stavebné firmy. V prípade, že vás naša práca zaujala a myslíte si, že máte čo ponúknuť, zaregistrujte sa na našom webe prostredníctvom krátkeho formulára a staňte sa aj vy súčasťou našej komunity.

Radi spoznáme každého potenciálneho partnera a vytvoríme s vami spoluprácu, ktorá povedie k obojstrannému prospechu!

Ponuka spolupráce